پرش لینک ها

سیتی وان

نشان اعتماد و اطمینان

معرفی سازمان

سازمان بین المللی سیتی وان

معرفی سازمان

سازمان بین المللی سیتی وان ( SITI1 International Organization) عضو وابسته سازمان جهانی گردشگری زیر نظر سازمان ملل (UNWTO-World Tourism Organization) و دارای ثبت جهانی به شماره 1305212 درسازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO – World Intellectual Property Organization)  می باشد. سیتی وان تنها سازمانی است که ، بر اساس مجوزهای بین المللی در 22 شاخه صلاحیت گواهی کردن و صدور پروانه محصول (صدور گواهینامه بین المللی استاندارد محصولات و خدمات  ، استاندارد های 17065، 19933 و 17020) در حوزه های کیفیت ، سلامت ، حلیت و اصالت  را در جهان دارا می باشد. سازمان بین المللی سیتی وان به عنوان تنها سازمان بین المللی علمی و پژوهشی در حوزه استاندارد، توسط اتحادیه بین المللی روسای دانشگاههای جهان(IAUP- International Association  of University Presidents) به تمام اعضای اتحادیه IAUP اعلام شده است . SITI1 عضو رسمی و قانونی شورای اجرایی IAUP بوده و در حال حاضر با 300 دانشگاه بین المللی در جهان در تعامل و همکاری می باشد. این سازمان (SITI1) ریاست منطقه ای خاورمیانه و آسیای مرکزیIAUP را بر عهده دارد.

World Tourism Organization

International Association  of University

World Intellectual Property Organization

اهدای حکم سفیر بین المللی سیتی وان به آقای هاتسو رویاما

رئیس سازمان جهانی کیوکوشین کان

امضاء تفاهم نامه فی مابین سازمان بین المللی سیتی وان و ریاست دفتر ایران

شورای توسعه تجارت بین المللی جوجیانگ چین

توسط دکتر محمد شریف ملک زاده رئیس هیئت امناء سازمان بین المللی سیتی وان- تهران 1397

جایگاه و اعتبار سازمان بین المللی سیتی وان

سازمان بین المللی سیتی وان، اولین سازمان بین المللی در جهان است که اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان (IAUP) مستقردر نیویورک و لندن در جولای 2017، این سازمان را به عنوان اولین سازمان علمی پژوهشی در شورای اجرایی اتحادیه (IAUP) در کشور اتریش انتخاب نمود.

این سازمان طی مصوبه 8 ژوئن 2018 به عضویت رسمی سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد (UNWTO) درآمده و به عنوان تنها سازمان بین المللی در حوزه کیفیت، سلامت ، حلیت و اصالت به تمام کشورهای عضوUNWTO معرفی شده است.

دوره MBA

دوره مدیریت MBA از جمله دوره های آموزشی مدیریتی  است که برای تکمیل  مهارتهای مدیریتی مخاطبان در مسیر شغلی آنان در نظر گرفته شده است.  طی این دوره درس های متنوعی در گرایش مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین الملل ارایه می شوند.

بیشتر

دکتری مدیریت گردشگری

دوره های دکترای مدیریت و مدیریت گردشگری از دوره های تحصیلی آموزش عالی بین المللی می باشند. هدف از ایجاد این دوره ها ، آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز حوزه مدیریت ،  اقتصاد و گردشگری با ارائه بینش های علمی لازم جهت اداره اثربخش و کارآمد سازمان های مرتبط با این حوزه ها می باشند.

بیشتر

دوره های آموزشی کوتاه مدت

دوره های آموزشی کوتاه مدت سازمان بین المللی سیتی وان  شامل  دوره های  کاربردی است که با مطالب آموزشی جامع  و به روز دنیا مشتمل بر اصول کسب وکار در زمینه های مختلف  گردشگری و خدماتی طراحی شده است.

بیشتر...

دوره های مشتریان سازمانی

دوره های تخصصی آموزشی در شاخه های مختلف مرتبط با مدیریت گردشگری در راستای ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات پرسنل و افزایش رضایتمندی مشتری، برای واحدهای صنفی که موفق به کسب پروانه بین المللی استاندارد محصول سیتی وان شده اند برگزار می گردد

بیشتر...

How we work

Discover why we are the choice

Non arcu risus quis varius. Aliquam vestibulum morbi blandit cursus. Ut placerat orci nulla pellentesque estibulum morbi.

See how we work

دکتر ملک زاده

رئیس و بنیان گذار سازمان بین المللی سیتی وان

دکتر کاخا شنگلیا

رئیس اتحادیه بین المللی روٌسای دانشگاههای جهان (IAUP)

دکتر جرالد رایزینگر

دبیر کل اتحادیه بین المللی روٌسای دانشگاههای جهان (IAUP)

HALAL TOURISM

Quality، Health، Belief، Authenticity

My global contribution

گستره فعالیت سازمان بین المللی سیتی وان

دامنه امتیازات دارندگان استاندارد محصول

  • اختصاص شبکه تلویزیونی جهت معرفی کالا و خدمات
  • صدور پروانه بین المللی استاندارد محصول
  • قرار گرفتن درچرخه اقتصادی سیتی وان و اولویت گردشگران خارجی
  • اختصاص نمایشگاه رایگان در محل دائمی امور نمایشگاههای سیتی وان

یکی از اهداف سازمان بین المللی سیتی وان ، شناسایی مدیران و کارآفرینان برجسته و فعالان اقتصادی برتر جهان و اعطای جایزه برترین به آنان می باشد. این جوایزدو سالانه و دریک مراسم با شکوه در مادرید اسپانیا به عنوان یکی از جاذبه ها پیشتاز جهان و مقر سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) اهدا می گردد.

تماس با ما