پرش لینک ها

نخستین وبینار بین المللی رؤسای دانشگاه های منطقه آزاد کیش با رؤسای دانشگاه های عضو IAUP

با حضور پروفسور محمدشریف ملک زاده رییس منطقه آسیای مرکزی و خاورمیانه IAUP و دکتر غلامحسین مظفری رییس منطقه آزاد کیش و رؤسای دانشگاه های منطقه آزاد کیش

رییس منطقه آسیای مرکزی و خاورمیانه IAUP در نخستین “نشست رؤسای دانشگاه های منطقه آزاد کیش با رؤسای دانشگاه های آسیای مرکزی و خاورمیانه عضو IAUP” مطرح کرد.

پروفسور محمدشریف ملک زاده رییس منطقه آسیای مرکزی و خاورمیانه IAUP : بنده بنیانگذار و رئیس GHTO (سازمان جهانی گردشگری حلال) هستم و توسط UNWTO اولین مخترع در صنعت گردشگری و خالق نظریه MFT شناخته شده ام. نظریه جهانی MFT سبب ارتقا روح و روان گردشگران می شود و نقش مهمی در توسعه صنعت مدرن گردشگری دارد.

پروفسور ملک زاده با اعلام آمادگی کامل سازمان GHTO بر همکاری های همه جانبه با دانشگاه های جهان تاکید کرد و گفت:
سازمانGHTO (سازمان جهانی گردشگری حلال) این تنها سازمان تایید اعتبار انحصاری در جهان است که در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ثبت گردیده است و تمرکز بر صدور گواهی کیفیت محصول و استاندارد سازی محصول برای 23 زیر مجموعه مختلف خدمات گردشگری دارد. علاوه بر این ، ما برای اولین بار در جهان با همکاری UNWTO و دانشگاه محترم قفقاز ، MBA  و PhD مهارت محور در زمینه مدیریت و مدیریت گردشگری در 23 زیر مجموعه مختلف گردشگری حلال برنامه ریزی و برگزار کرده ایم.

وی افزود: ظرفیت حضور دفتر منطقه ای اتحادیه روسای دانشگاه‌های جهان در این منطقه، می‌تواند باعث رونق بین‌المللی‌سازی آموزش عالی در جزیره کیش شود.
فعالیت دانشگاه‌های جزیره کیش در قالب واحدهای بین المللی تابع دانشگاه‌های مادر در کشور است و قابلیت جذب دانشجوی خارجی و تعاملات بین‌المللی با دیگر دانشگاه‌های جهان را دارند. تاکنون بیش از ۲۰۰ دانشجوی خارجی در پردیس‌های بین المللی دانشگاه های کیش پذیرش شدند که تعداد زیادی از آنان از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و صنعتی شریف تحصیلات خود را با موفقیت به پایان رساندند.

رییس آسیای مرکزی و خاورمیانه IAUP؛ من و همکارانم با هم ، از ظرفیت کامل خود در منطقه برای ارتقا تحصیلات عالی، با ایجاد اتاق های گفتگوی آنلاین برای تبادل نظر و برقراری ارتباط بین دانشگاه های مشهور در منطقه و سراسر جهان استفاده خواهیم کرد و امیدوارم از طریق این وبینارها بتوانیم بر وضعیت فعلی بیماری کرونا  (covid-19)  و بحرانهای مشابه دنیای مدرن در آینده غلبه کنیم.

آقایان Prof. Kakha Shengela رییس IAUP و دانشگاه کاکاسوس گرجستان،Pro. Ilshat Gafurov دانشگاه فدرال کازان روسیه Prof. Dr. JonyOktavianHaryanto دانشگاه پرزیدنت اندونزی، Prof.Gerald Reisinger دانشگاه علوم کاربردی وین اتریش، Prof.Mustafa Babanli دانشگاه دولتی صنعت و نفت آذربایجان، Prof.Vardan Urutyan دانشگاه ملی آگاریان ارمنستان، Prof.A.I Musaev  دانشگاه دولتی بیشکک قرقیزستان و Prof. Ruben Mirzakhanyan دانشگاه آموزشی دولتی ارمنستان از رؤسای دانشگاه های خارجی شرکت کننده در این وبینار بودند.