پرش لینک ها

سیتی وان

نشاناعتماد و اطمینان

سازمان بین‌المللی سیتی‌وان (SITI1 International Organization) عضو وابسته سازمان جهانی گردشگری (UNWTO-World Tourism Organization)، زیر نظر سازمان ملل  و دارای ثبت جهانی به شماره «1305212» در سازمان جهانی مالکیت معنوی(WIPO – World Intellectual Property Organization)  می‌باشد. سیتی‌وان تنها سازمانی است که، بر اساس مجوزهای بین‌المللی، در 22 شاخه، دارای صلاحیت گواهی‌کردن و صدور پروانه استاندارد محصول (صدور گواهی‌نامه بین‌المللی استاندارد محصولات و خدمات، استانداردهای 17065، 19933 و 17020)، در حوزه‌های کیفیت، سلامت، حلیت و اصالت، در جهان می‌باشد.
سازمان بین‌المللی سیتی‌وان، به‌عنوان تنها سازمان بین‌المللی علمی و پژوهشی در حوزه استاندارد، توسط اتحادیه بین‌المللی رؤسای دانشگاه‌ها (IAUP- International Association  of University Presidents)، به تمام اعضای اتحادیه IAUP اعلام شده است. سیتی‌وان عضو رسمی و قانونی شورای اجرایی IAUP بوده و درحال‌حاضر با سیصد دانشگاه بین‌المللی در جهان تعامل و همکاری دارد. این سازمان ریاست منطقه‌ای خاورمیانه و آسیای مرکزی IAUP را بر عهده دارد.
سازمان بین المللی سیتی وان (siti1)، اولین سازمان بین المللی در جهان است که اتحادیه بین المللی رؤسای دانشگاه ها (IAUP) مستقر در نیویورک و لندن در جولای 2017، این سازمان را به عنوان  اولین سازمان علمی پژوهشی در شورای اجرایی اتحادیه (IAUP) در کشور اتریش انتخاب نمود.
این سازمان طی مصوبه  هشتم ژوئن 2018  به عضویت رسمی سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد (UNWTO) درآمده است و به عنوان تنها سازمان بین المللی در حوزه کیفیت، سلامت، حلیت و اصالت به تمام کشورهای عضو (UNWTO ) معرفی شده است.
یکی از اهداف سازمان بین المللی سیتی وان، شناسایی مدیران و کارآفرینان برجسته و فعالان اقتصادی برتر جهان و اعطای جایزه برترین به آنان می باشد. این جوایز دوسالانه و در یک مراسم با شکوه در مادرید اسپانیا به عنوان یکی از جاذبه ها پیشتاز جهان و مقر سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) اهدا می گردد.

دامنه امتیازات دارندگان پروانه بین المللی استاندارد محصول

  • اختصاص شبکه تلویزیونی جهت معرفی کالا و خدمات
  • قرار گرفتن درچرخه اقتصادی سیتی وان و اولویت گردشگران خارجی
  • اختصاص نمایشگاه رایگان در محل دائمی امور نمایشگاههای سیتی وان

World Intellectual Property Organization

World Tourism Organization

International Association  of University

امضاء تفاهم نامه فی مابین سازمان بین المللی سیتی وان- گردشگری حلال و گروه فن آوری SRAM MRAM

Full media coverage of the MOU signature ceremony between SITI1 and SRAM to establish Global Halal Tourism Organization by 2800 news papers

امضاء تفاهم نامه فی مابین سازمان بین المللی سیتی وان و ریاست دفتر ایران

شورای توسعه تجارت بین المللی جوجیانگ چین تهران 1397

شاون چن- چین

مأمور ارشد انتخابات IAUP رئیس دانشگاه SIAS

آلوارو رومو- مکزیک

معاون دبیرکل IAUP مشاور دانشگاه بازرگانی اوزاکا- ژاپن

کاخا شنگلیا- گرجستان

رئیس دانشگاه قفقاز و رئیس اتحادیه بین المللی روٌسای دانشگاههای جهان (IAUP)

ایچیرو توانیوکا- ژاپن

جانشین خزانه دار IAUP رئیس دانشگاه بازرگانی و دانشگاه اوزاکا- بنیاد آموزشی Tanioka Gakuen

تویوشی ساتو- ژاپن

رئیس دانشگاه J.F. Oberlin

نیکولت دویل کریستین- ایالات متحده آمریکا

خزانه دار IAUP

دکتر جرالد رایزینگر- اتریش

دبیر کل اتحادیه بین المللی رؤسای دانشگاههای جهان (IAUP)

فرناندو گالوان رئولا- اسپانیا

معاون IAUP رئیس دانشگاه آلکالا

نیکلاس جی. ج. بالدوین- انگلستان

عضو هیئت مدیره دین IAUP , دانشکدهWroxton FDU

دکتری مدیریت گردشگری _phd

دوره های دکترای مدیریت و مدیریت گردشگری از دوره های تحصیلی آموزش عالی بین المللی می باشند.

بیشتر

دوره های مشتریان سازمانی

دوره های تخصصی آموزشی در شاخه های مختلف مرتبط با مدیریت گردشگری در راستای ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات پرسنل و افزایش رضایتمندی مشتری، برای واحدهای صنفی که موفق به کسب پروانه بین المللی استاندارد محصول سیتی وان شده اند برگزار می گردد

بیشتر...

دوره MBA

دوره مدیریت MBA از جمله دوره های آموزشی مدیریتی  است که برای تکمیل  مهارتهای مدیریتی مخاطبان در مسیر شغلی آنان در نظر گرفته شده است.

بیشتر

دوره های آموزشی کوتاه مدت

دوره های آموزشی کوتاه مدت سازمان بین المللی سیتی وان  شامل  دوره های  کاربردی است که با مطالب آموزشی جامع  و به روز دنیا مشتمل بر اصول کسب وکار در زمینه های مختلف  گردشگری و خدماتی طراحی شده است.

بیشتر...

دکتری تخصصی و مهارتی پژوهشی مدیریت گردشگری و مدیریت

دوره‌های دکترای مدیریت و مدیریت گردشگری از دوره‌های تحصیلی آموزش عالی بین‌المللی می‌باشند. هدف از ایجاد این دوره‌ها آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز حوزه‌های مدیریت، اقتصاد و گردشگری می‌باشد که با ارائه بینش‌های علمی لازم جهت اداره اثربخش و کارآمد سازمان‌های مرتبط با این حوزه‌ها همراه است. در این دوره‌ها، که کاملاً به‌شکل کاربردی، مهارتی و پژوهشی ارائه می‌گردند، دانش‌پذیران با یافته‌های نوین مدیریت گردشگری و اقتصاد، به‌عنوان یک مقوله علمی مستقل، آشنا خواهند شد.
اتحادیه بین المللی رؤسای دانشگاه ها و دانشگاه کاکاسوس گرجستان تنها برگزار کننده دوره‌های کوتاه‌مدت و دوره‌های تخصصی دکتری مهارتی، به‌صورت رسمی و انحصاری، در جهت توسعه آموزش عالی حوزه گردشگری و مدیریت می‌باشند.
این دوره‌های تکمیلی با مجوز انحصاری از اتحادیه بین‌المللی رؤسای دانشگاه‌ها( IAUP) و دانشگاه کاکاسوس، با همکاری مؤسسه آموزش عالی قشم و مرکز آموزش مدیریت دولتی ایران، در ایران برگزار می‌گردند.
دانش‌پذیران دوره‌های دکتری تخصصی و مهارتی پژوهشی از آموزش‌های تخصصی اساتید مجرب بین‌المللی در حوزه کسب‌ و کار بهره مند خواهند شد و پس از اتمام دوره، از اتحادیه و دانشگاه مزبور مدرک رسمی بین‌المللی دریافت خواهند نمود.
تماس با ما

This post is also available in: enEnglish (انگلیسی)