پرش لینک ها

تاسیس بزرگ‌ترین سازمان بین المللی توریسم حلال

تاسیس بزرگ‌ترین سازمان بین المللی توریسم حلال

با مشارکت کشورمان بزرگ ترین سازمان بین المللی توریسم حلال تاسیس شد.

به گزارش پایگاه خبری مناطق آسیا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما از کوالالامپور؛ بزرگترین سازمان بین المللی توریسم حلال برای نخستین بار در منطقه جنوب شرق آسیا و دنیا با تلفیق دو شرکت “سی تی وان” ایران و “اس رم ام رم” هند با سرمایه گذاری مشترک یک میلیارد دلار تاسیس شد.

“محمد شریف ملک زاده” رییس هیات مدیره “سی تی وان” در حاشیه امضای توافقنامه بزرگترین سازمان جهانی حلال توریسم در گفت: با تشکیل این سازمان بین المللی گردشگری حلال در سه ماه آینده بزرگترین سامانه مجازی هوش مصنوعی تجارت الکترونیک ، خدمات و محصولات متنوع حلال در 22 حوزه تولید محصولات خوراکی ، غذایی ، آشامیدنی ، آرایشی ، بهداشتی و دارویی در هتل ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، بیمارستان ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، کشتارگاه های دام و طیور از طریق حمل و نقل هوایی ، دریایی ، ریلی وجاده ای همراه با نشان واحد سی تی وان کشورمان به گردشگران سراسر دنیا عرضه میشود.

رییس هیات مدیره “سی تی وان” با اشاره به موقعیت بسیار خوب سازمان اس ارم ، ام رم هند به عنوان بزرگترین هوش مصنوعی تجارت الکترونیک افزود: ما با مشارکت این مجموعه بزرگ در بستر این هوش مصنوعی از این پس به عنوان تنها متولی سبد حلال توریسم جهان فعالیت خواهیم کرد.

“ملک زده” گفت: ایجاد این سازمان جهانی با مشارکت هند و ایران سبب شگفتی فعالان صنعت غذای حلال مالزی شد ، زیرا این کشور فقط در حوزه صنعت غذا فعالیت دارد اما سازمان تازه تاسیس شده ما در 22 حوزه گسترده و کاملا انحصاری فعالیت می کند.

وی از ثبت جهانی حلال توریسم در اتحادیه اروپا ، اتحادیه آفریقا ، کشورهای خاورمیانه و مشترک المنافع و همه کشورهای دنیا در سازمان جهانی مالکیت معنوی (وای پو) خبر داد و افزود: این بزرگترین اتفاق در حوزه اقتصادی کشورمان به شمار می رود.

رییس هیات مدیره “سی تی وان” گفت: با آغاز فعالیت این مجموعه بزرگ به طور مستقیم بیش از یکصد هزار شغل ایجاد می شود و تعداد زیادی از جوانان ایران و دیگر کشورهای دنیا وارد وسیع ترین بازار کار خواهند شد.

با مشارکت شرکت ایرانی و هندی؛