پرش لینک ها

خبر فوری: مولوی عبد الحمید از بزرگان و عالمان برجسته و امام جمعه اهل سنت زاهدان به عضویت شورای عالی سازمان جهانی گردشگری حلال(GHTO ) در آمد .

مولوی عبد الحمید از بزرگان و عالمان برجسته اهل سنت و امام جمعه اهل سنت زاهدان به عضویت شورای عالی سازمان جهانی گردشگری حلال (GHTO ) در آمد .

 

سازمان جهانی گردشگری حلال (GHTO)، سازمانی پیشرو در جهان است که با ارائه استاندارد و گواهینامه بین المللی برای خدمات، محصولات و کالاها بر پایه چهار اصل کیفیت، سلامت، حلیت و اصالت و با بهره گیری از روشهای ابتکاری، تضمین سلامت و آرامش روح و‌روان را برای انسان قرن بیست و یکم به ارمغان آورده است. سازمان GHTO در سال 2019 ، با همکاری سازمان بین المللی سیتی وان و شرکای خارجی بعنوان یک سازمان، با هویتی مستقل، غیر دولتی و انحصاری، تنها صادر کننده گواهینامه حلال در جهان است . این سازمان عضو وابسته سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) و دارای شماره ثبت بین المللی 1305212 در سازمان بین المللی مالکیت معنوی (WIPO) ژنو سوییس می باشد. تولیدکنندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات با دریافت پروانه انحصاری گردشگری حلال، ذیل پرچم این سازمان به نقطه اشتراکی برای داشتن یک برند جهانی می رسند و تجربه ای متفاوت از گردشگری را عرضه می کنند. ایده خلق و نوآوری گردشگری بین المللی ویژه و ایجاد یک بازار حلال جهانی واحد، ابتکار این سازمان است که توانسته بستر مناسبی برای بکارگیری فرآیندهای اجرایی و علمی در تولید کالا و ارائه خدمات در بازار حلال با هدف پاسخگویی به چالشهای پیش رو در صنعت گردشگری را فراهم آورد که با ایجاد حس اعتماد، اطمینان و برابری برای همه گردشگران، ارتقای روح و روان آنان را نیز محقق می سازد.

شورای عالی (GHTO) متشکل از کارشناسان خبره، وزرای گردشگری، روساى دانشگاه‌ها ی بین المللی ،نخبگان و صاحبان صنایع ،پژوهشگران و علمای دینی است که بالاترین جایگاه در زمینه سیاست گزارى و تصمیم گیری را در این سازمان دارد.
سازمان جهانی گردشگری حلال بعنوان مرجع انحصاری در صدور گواهینامه و نظارت بر مجوز های گردشگری حلال در جهان است. ارائه دوره های آموزشی تجربی و پژوهش محور در حوزه مدیریت گردشگری در 22 شاخه، با مدرک بین المللی تایید شده از سوی اتحادیه بین المللی روسای دانشگاهها (IAUP) و دانشگاه کاکاسوس گرجستان، از اقدامات برجسته این سازمان است. بعلاوه، تدوین و اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت به صورت مجازی، حضوری و سفارشی بنا به نیاز اعضای سازمان امکان پذیر است.

www.siti1.com
www.globalhalaltourism.org