پرش لینک ها

دکتری مدیریت گردشگری _phd

دوره های دکترای مدیریت و مدیریت گردشگری از دوره های تحصیلی آموزش عالی بین المللی می باشند.

بیشتر...

دوره های مشتریان سازمانی

دوره های تخصصی آموزشی در شاخه های مختلف مرتبط با مدیریت گردشگری در راستای ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات پرسنل و افزایش رضایتمندی مشتری، برای واحدهای صنفی که موفق به کسب پروانه بین المللی استاندارد محصول سیتی وان شده اند برگزار می گردد

بیشتر...

دوره MBA

دوره مدیریت MBA از جمله دوره های آموزشی مدیریتی  است که برای تکمیل  مهارتهای مدیریتی مخاطبان در مسیر شغلی آنان در نظر گرفته شده است.

بیشتر...

دوره های آموزشی کوتاه مدت

دوره های آموزشی کوتاه مدت سازمان بین المللی سیتی وان  شامل  دوره های  کاربردی است که با مطالب آموزشی جامع  و به روز دنیا مشتمل بر اصول کسب وکار در زمینه های مختلف  گردشگری و خدماتی طراحی شده است.

بیشتر...
ثبت نام دوره دکتری و MBA
ثبت نام دوره های کوتاه مدت

دکتری تخصصی و مهارتی پژوهشی مدیریت گردشگری و مدیریت

دوره‌های دکترای مدیریت و مدیریت گردشگری از دوره‌های تحصیلی آموزش عالی بین‌المللی می‌باشند. هدف از ایجاد این دوره‌ها آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز حوزه‌های مدیریت، اقتصاد و گردشگری می‌باشد که با ارائه بینش‌های علمی لازم جهت اداره اثربخش و کارآمد سازمان‌های مرتبط با این حوزه‌ها همراه است. در این دوره‌ها، که کاملاً به‌شکل کاربردی، مهارتی و پژوهشی ارائه می‌گردند، دانش‌پذیران با یافته‌های نوین مدیریت گردشگری و اقتصاد، به‌عنوان یک مقوله علمی مستقل، آشنا خواهند شد.

اتحادیه بین المللی رؤسای دانشگاه ها و دانشگاه کاکاسوس گرجستان تنها برگزار کننده دوره‌های کوتاه‌مدت و دوره‌های تخصصی دکتری مهارتی، به‌صورت رسمی و انحصاری، در جهت توسعه آموزش عالی حوزه گردشگری و مدیریت می‌باشند.

این دوره‌های تکمیلی با مجوز انحصاری از اتحادیه بین‌المللی رؤسای دانشگاه‌ها( IAUP) و دانشگاه کاکاسوس، با همکاری مؤسسه آموزش عالی قشم و مرکز آموزش مدیریت دولتی ایران، در ایران برگزار می‌گردند.

دانش‌پذیران دوره‌های دکتری تخصصی و مهارتی پژوهشی از آموزش‌های تخصصی اساتید مجرب بین‌المللی در حوزه کسب‌ و کار بهره مند خواهند شد و پس از اتمام دوره، از اتحادیه و دانشگاه مزبور مدرک رسمی بین‌المللی دریافت خواهند نمود.

تماس با ما

This post is also available in: enEnglish (انگلیسی)

ثبت نام دوره دکتری و MBA و ثبت نام دوره های آموزشی کوتاه مدت سازمان بین المللی سیتی وان

برای ثبت نام دوره دکتری و MBA فرم ثبت نام ذیل را تکمیل نمایید.

http://siti1.com/register

ثبت نام دوره های آموزشی کوتاه مدت

http://siti1.com/shortcourses

تلفن تماس :021-66485226 | 021-66485074

آدرس : خیابان انقلاب، کوچه البرز 2، کوچه البرز 1، پلاک 20، ساختمان اداری

ساعت و روزهای مراجعه حضوری | شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 16