پرش لینک ها

پروانه بین المللی استاندارد محصول

در عصر حاضر به دلیل ارتقاء سطح آگاهی مردم در مورد زندگی سالم و تقاضای روز افزون محصولات با کیفیت بالا،نیاز به دسترسی به واحدهای تولیدی و خدماتی که با رعایت استانداردهای بین المللی توانسته اند نقشی دربرآورده کردن خواسته مردم داشته باشند، بیشتر احساس می شود. امروزه در این راستا خلائی وجود دارد و هزاران سوال پیرامون این موضوع که این تقاضا کجا و چگونه ؟ توسط چه کسی یا چه نهادی پاسخ داده خواهد شد؟در این میان بوده اند و هستند کسانی که گامی در این مسیر نهاده اند و بخشی از خواسته مردم را پوشش داده اند اما هنوز سوالات بی پاسخ زیادی وجود دارد؟

پس از دو دهه فعالیت یک مجموعه ای با هدف پاسخ دقیق به این سوالات و برآورده نمودن خواسته مردم در سراسر جهان ، با دریافت مجوزات بین المللی آغاز به فعالیت کرد و امروز توانسته اند با تلاش شبانه روزی و انگیزه قوی در جهت بدست آوردن رضایت مردم، استانداردی کامل، روشن، مطرح و مقبول در تمام دنیا در حوزه کیفیت، سلامت،حلیت و اصالت محصول معرفی و اجرا کند. سازمان بین المللی سیتی وان با برنامه های گسترده تبلیغاتی در سطح ملی و بین المللی، محصولات و خدمات شما را در لیست انتخاب های اول مردم قرار می دهد. همه ما دوست داریم زمانیکه سفر می رویم چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور، از محصولات و خدماتی استفاده کنیم که اعتماد ما را در سطح بالا جلب و برای ما آرامش خیال بیاورد و این میسر نمی شود جز اینکه یک تابلوی راهنما برای نشان دادن و معرفی آنها در اختیار ما قرار گیرد مثل یک لوگو که در ذهن ما حک شده و هر کجا که آن را دیدیم با اطمینان خاطر به سمت آن حرکت کنیم و این لوگو می تواند نشان سیتی وان باشد.

مراحل صدور پروانه بین المللی استاندارد محصول در حوزه کیفیت، سلامت، حلیت و اصالت

مراجعه حضوری به سازمان جهت پر کردن چک لیست ثبت نام و تکمیل مدارک
ارجاع به واحدهای امور قراردادها / حقوقی / بازرگانی / مالی سازمان
اعلام نتایج به واحدهای متقاضی صدور پروانه

صدور پروانه

دریافت فرم درخواست از روی سایت، تکمیل آن و بارگزاری بصورت JPEG
تشکیل شورای استاندارد جهت بررسی اسناد و مدارک
انجام بازرسی و در صورت نیاز نمونه گیری
دریافت کد اختصاصی برای واحد مربوطه

شما با عضویت در سازمان بین المللی سیتی وان جزء اهداف آن تابلوی راهنما قرار خواهید گرفت و به این ترتیب وارد یک چرخه اقتصادی بزرگ شده که با دیگر اعضاء سیتی وان که از اصناف و گروه های مختلف هستند لینک خواهید شد. برای عضویت لازم است پروانه بین المللی استاندارد محصول سازمان بین المللی سیتی وان را دریافت نمایید که برای این منظور باید با تکمیل فرم در خواست، گام اول را بردارید و سپس با مراجعه به سازمان با همکاری و راهنمایی پرسنل واحد مربوطه اقدامات لازم بعمل آمده و سپس با تشکیل شورای عالی استاندارد و بررسی صلاحیت واحد متقاضی بر اساس مستندات و مجوزات آن واحد، و نیز ارزیابی بر اساس چک لیست های استاندارد بین المللی و دریافت تاییدیه این شورا در مراحل بعد اقدام به صدور پروانه می گردد.

دانلود فرم درخواست صدور پروانه بین المللی استاندارد محصول

جهت ثبت نام دریافت مجوز صدور پروانه بین المللی استاندارد محصول

 

مبلغ 1/000/000 ریال به شماره حساب 0112330952007 نزد شعبه بانک ملی ایران به نام سازمان بین المللی سیتی وان واریز نموده و فیش واریزی خود را با دیگر مدارک برای ما ارسال فرمایید.

مدارک خود را با توجه به نوع خدمات مشخص نموده و ارسال فرمایید

    تمام فیلدهای * دار اجباری می باشد
    حقیقیحقوقی*


    * رسته
    اقتصادیصنعتیخدماتیصنفی
    This post is also available in: enEnglish (انگلیسی)