پرش لینک ها

دوره های MBA

دوره مدیریت MBA از جمله دوره های آموزشی مدیریتی است که برای تکمیل مهارتهای مدیریتی مخاطبان در مسیر شغلی آنان در نظر گرفته شده است. طی این دوره درس های متنوعی در گرایش مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین الملل ارایه می شوند. بنابراین دانش آموختگان این گرایش می توانند به فراخور علاقه خویش در مشاوره یا مدیریت بخش های مختلف سازمان ها اعم از تولیدی و یا خدماتی مهارت های لازم را کسب کنند. همچنین در این گرایش با هدف افزایش توانایی متقاضیان در تجزیه و تحلیل بازار در زمینه های: توانایی ارایه کالا و خدمات به موضوع هایی مانند بازاریابی خدمات، ارتباطات بازاریابی، بازاریابی بین الملل، رفتار مصرف کننده پرداخته می شود. ایجاد دوره MBA به منظور گسترش دانش و تربیت متخصصان و پژوهشگرانی است که با فراگیری آموزشهای لازم و آشنایی با روش های پژوهش علمی، مهارت لازم را برای آموزش، پژوهش و خدمات پیدا می کنند.

راهنمای دوره

دوره مدیریت MBA از جمله دوره های آموزشی مدیریتی است که برای تکمیل مهارتهای مدیریتی مخاطبان در مسیر شغلی آنان در نظر گرفته شده است. طی این دوره درس های متنوعی در گرایش مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین الملل ارایه می شوند. بنابراین دانش آموختگان این گرایش می توانند به فراخور علاقه خویش در مشاوره یا مدیریت بخش های مختلف سازمان ها اعم از تولیدی و یا خدماتی مهارت های لازم را کسب کنند. همچنین در این گرایش با هدف افزایش توانایی متقاضیان در تجزیه و تحلیل بازار در زمینه های: توانایی ارایه کالا و خدمات به موضوع هایی مانند بازاریابی خدمات، ارتباطات بازاریابی، بازاریابی بین الملل، رفتار مصرف کننده پرداخته می شود. ایجاد دوره MBA به منظور گسترش داننش و تربیت متخصصان و پژوهشگرانی است که با فراگیری آموزشهای لازم و آشنایی با روش های پژوهش علمی، مهارت لازم را برای آموزش، پژوهش و خدمات پیدا می کنند.

هزینه های دوره:
هزینه یک سال آموزشی عالی دوره فوق معادل  250,000,000 ریال  جهت ورودی های سال 1397 می باشد که هزینه های رفت و آمد، اقامت و غذا نیز به عهده دانش پذیران خواهد بود.
مکان برگزاری دوره:
این دوره ها در تهران و قشم با بهره مندی از اساتید برجسته ایرانی و بین المللی به اجرا خواهد رسید.
مزایای دوره:
  • بهره مندی از تجارب اساتید برجسته مدیریت و حوزه کسب وکار.
  • بهره مندی از آموزش های استاندارد بین المللی.
  • کسب مهارت و دانش و توانایی اجرایی در خصوص روش های تحقیق و توسعه و بازاریابی.
  • کسب مهارت بکارگیری دانش مدیریت کاربردی در حوزه تجارت ( کسب و کار).
  • دریافت گواهینامه معتبر و بین المللی.

ارائه پایان نامه MBA

دانش پذیران MBA باید ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﺁﻳﻴﻦ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﺭﻩ ﺗﺤﺼﻴﻼﺕ ﺗﮑﻤﻴﻠﻲ وضوابط اعلامی معادل  6 واحد پایان نامه ﺍﺧﺬ ﻧﻤﺎﻳﻨد. پیش نیاز ثبت نام در پایان نامه درس روش تحقیق می باشد.

This post is also available in: enEnglish (English)

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه